bizimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiZiM FoRuM

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk.sen oku

YazarMesaj
ByHaCKeD
Forumcu
Forumcu
ByHaCKeD

Türk.sen oku Empty
MesajKonu: Türk.sen oku   Türk.sen oku EmptyCuma Mart 21, 2008 9:57 am

Bu yazıyı Türk topraklarına biraz saygınız varsa,İnmeyen bayrağınıza,Dinmeyen ezanınıza biraz
saygınız varsa,Şehitlerinize ve atalarınıza biraz saygınız
varsa tanıdığınız
herkese yollayınız....

Ahmet KAYA;
Yıllarca askerlerimizi şehit eden PKK'ya yardım eden bu
ş.siz varlık,Almanya'ya gittiğinde Türkiye için söylediği söz şudur;''Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım...''

Zamanında bilmeden,PKK'ya dolaylı yoldan yardım ettik, çünkü bu kişinin kaset ve Cd'si alınıyordu ve kendi paramızla askerlerimize mermi yağmasına neden oluyorduk. Bu kişinin ne kadar şerefsiz olduğunu
öğrendiğimizde ise bazı insanların dediği şu sözler sanırım şehitlerimizi ve atalarımızın kemiklerini sızlatmıştır;

''Ben adamın kendisini değil,şarkılarını
seviyorum...''

İbrahimTATLISES;
Orduya yaptığı yardımın nerdeyse 4katını PKK'ya
veren bu insanın tutuklanmasının gerçek sebebi teröre yardım ve yataklık yapmaktır.
Lakin kanıt bulunamayınca tutuklanma
sebebi basına başka bir sebep olarak gösterilmiştir. Sanatçı
kimliğinin arkasına saklanmış bu kişi sizlerin sağladığı kazanç ile PKK'ya halen el altından yardımda
bulunmaktadır.

Çelik;
Diğerleri gibi kanıtlanamamış olsada sinsice Türkiye'yi bölmeye
çabalayan, PKK'ya karşılıksız yardım yapan
bu kişi, TV programlarında Türkiye lehine yaptığı sözde iyi konuşmalarla mide bulandırıcıdır. Askerlerimizi şehit eden her mermide bu işininde payı
vardır.

ERGEN - Hülya AVŞAR; Bu iki bayanın PKK ile bağlantıları
yoktur, yada varsada bilinmemektedir. Bu kendini beğenmiş ve
aynı zamanda kendini bilmez bayanlar Türk gençlerine örnek olacaklardır. Lakin yaptıkları şeyler Türk'lüğe yakışmıcak derecededir.

Gülben Hanım
evlendiğinde ilk dansını Kürt müzik
eşliğinde yapmıştır. Hülya hanım ise Kürtçe öğrenmiş, kasetlerinde ve konserlerinde en 1 adette olsa söyleyeceğini
söylemiştir. Türkçe'mizi kurtarmaya
çalışırken bu iki Türk sanatçısının yaptıkları neye hizmet ediyor?

RADİKAL GAZETESİ; 2 hafta önce şehit olan 5 askerimiz
hakkında manşetten haber veren bu yayın organı, şehitlerimiz hakkında yaptığı haberden dolayı duyarlı vatandaşlar tarafındn aranmış ve Genel Yayın Müdürü ile görüşülmek istenmiştir. Gazete sekreteri vatandaşlarımızı 1 saate yakın telefonda bekletmiş ve sonra ısrarlı konuşmalar sonunda
Genel Yayın
Müdürü'ne telefonu bağlamıştır. Duyarlı vatandaşlarımızın merak ettikleri şey şudur;
''Şehit olan askerlerimize,sehit denilmek yerine ÖLÜ denilmiştir. Sadece manşette değil her satırda ve her cümlede
bu kelime kullanılmıştır.''
Vatandaşlarımız bunun yanlışlıkla yapıldığını yada matbaa
hatası olduğunu duymak isterler ama duydukları cevap onları şoke eder...

Radikal Gazetesi Genel Yayın Müdürü
aynen şöyle demiştir;
''Biz onları öyle görüyoruz...''

Eyyy Türk Evladı...!

Yukardaki kişi ve kurumlara verdiğin her kuruş sana, yada babana, yada annene, yada abine,yada ablana, yada kardeşine,yada tanıdığın sevdiğin birine PKK kurşunu olarak dönecektir,

bunu sakın unutma...

Özmü öz ve Dünya'daki en güzel dil olan
Türkçe'miz dururken ve sanatçı olmalarına rağmen tam olarak akıcı Türkçe konuşamamalarına rağmen Kürtçe öğrenmekte nedir?

Senin,çocuğunun, babanın, annenin, kardeşinin veya sevgilinin
bu kişi ve kurumlara sadece para ile yardım etmesi kaset, CD, MP3) vatana ve şehitlere yeterince ihanet zaten.

Lakin onların isimlerinin geçtiği TV programı, klipler, internet ortamı, kitaplar,resimler,aklınıza onlarla ilgili gelebilecek her şey şehitlerimize,bu toprağa ve bu bayrağa ihanettir. Senin gibi onlarda şehitlerin bu toprağa akıttığı kanla rahatça bu topraklar
üzerinde uyuyorlar...

Damarlarında asil Türk kanı bulunanlar lütfen atalarımıza ve şehitlerimize artık sahip çıkalım.

Şerefsizlerle, kanı
bozuklar artık karşımıza çıkarak cenk yapmıyor. Bizi kullanıyorlar.Sinsice kendi paramızla ve kendi kurallarımızla
sevdiklerimizin kanını döküyorlar. Artık uyan TÜRK Evlatı....!

Sizce de artık uyanma vakti gelmedi mi!!!!!
https://bizimforum.darkbb.com

Türk.sen oku
1 sayfadaki 1 sayfası